GSM120A12-R7B
TME
GSM120A12-R7B RSS 218.42 218.42 177.58 + VAT
MPN:
GSM120A12-R7B
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+0.1% (11.05.2026)
Poprzednia cena:
218.21
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; 12VDC; 8,5A; Wyj: KYCON KPPX-4P; 102W; 88%