GSM90A12-P1M
TME
GSM90A12-P1M RSS 150.26 150.26 122.16 + VAT
MPN:
GSM90A12-P1M
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+1.25% (30.04.2026)
Poprzednia cena:
148.41
Ilość [ x szt]: 5+ 10+ 20+
Zasilacz: impulsowy; 12VDC; 6,67A; Wyj: 5,5/2,5; 80W; 80÷264VAC