GSM90A12-P1M
Wekton
GSM90A12-P1M RSS 147.61 147.61 120.01 + VAT
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GSM90A12-P1M
Zmiana ceny:
-1.4% (12.05.2026)
Poprzednia cena:
149.70
Ilość [ x szt]: 5+
Zasilacz Desktop DC 80W 12V 6,67A Wtyk: 5,5/2,5mm