GSM18E18-P1J
Wekton
GSM18E18-P1J RSS 67.01 67.01 x 2
  • Zgodny z RoHS
Kod:
GSM18E18-P1J
Minimalne zamówienie:
2 szt.
Producent:
MEAN WELL
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-1.9% (20.02.2026)
Poprzednia cena:
68.31
Zasilacz dogniazdkowy DC 18W 18V 1A Wtyk: 5,5/2,1mm