elecena.pl

Moduł SFP, 1Gb, LC MM, 550m, Tx:850nm, przemysłowy

Atel

Moduł SFP, 1Gb, LC MM, 550m, Tx:850nm, przemysłowy RSS 55.35 55.35 45.00 + VAT
Kod:
06732
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (10.11.2020)
Poprzednia cena:
59.04

Przemysłowa wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem wielomodowym (MM) na odległość do 550m. Długość fali TX 850nm. Rozszerzony zakres temperatur pracy od -40 do 85°C.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu