elecena.pl

Moduł SFP, 1Gb, LC SM, 40km, DDMI, przemysłowy

Atel

Moduł SFP, 1Gb, LC SM, 40km, DDMI, przemysłowy RSS 76.26 76.26 62.00 + VAT
Kod:
06754
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4.62% (10.11.2020)
Poprzednia cena:
79.95

Przemysłowa wkładka typu SFP (miniGBIC) przeznaczona do transmisji podwójnym (duplex) światłowodem jednomodowym (SM) na odległość do 40km. Długość fali TX 1310nm. Rozszerzony zakres temperatur pracy od -40 do 85°C. Interfejs DDMI pozwala na monitorowanie stanu połączenia.

Elecena nie prowadzi sprzedaży elementów elektronicznych, ani w niej nie pośredniczy.

Produkt pochodzi z oferty sklepu