Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 6.2 Ω 2512 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF6R2U
RS Components
Panasonic Rezystor do montażu powierzchniowego 6.2 Ω 2512 ±1 % 1 W -100 ppm/°C, +100 ppm/°C Grubowarstwowy ERJ1TRQF6R2U RSS 3.64 3.64 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
ERJ1TRQF6R2U
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
PANASONIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+20% (02.12.2025)