Opornik 10 Ω 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW70A10R0JA
RS Components
Opornik 10 Ω 7 W 5 % +200 ppm/°C drutowy Bourns FW70A10R0JA RSS 5.86 5.86 x 5
  • Zgodny z RoHS
MPN:
FW70A10R0JA
Kod:
Minimalne zamówienie:
5 szt.
Producent:
BOURNS
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
+22% (16.04.2026)