Opornik 120 Ω 0.25 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa TE Connectivity CFR16J120R
RS Components
Opornik 120 Ω 0.25 W 5 % 0 ppm/°C Folia węglowa TE Connectivity CFR16J120R RSS 0.24 0.24 x 20
  • Zgodny z RoHS
MPN:
CFR16J120R
Kod:
Minimalne zamówienie:
20 szt.
Producent:
TE CONNECTIVITY
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-4% (01.02.2026)