Wtykowy blok zaciskowy, seria: MDSTB 2.5/11-GF-5.08 11 -pinowe raster 5.08 mm 2-rzędowe Phoenix Contact
RS Components
Wtykowy blok zaciskowy, seria: MDSTB 2.5/11-GF-5.08 11 -pinowe raster 5.08 mm 2-rzędowe Phoenix Contact RSS 38.02 38.02 x 50
Zmiana ceny:
-23% (28.03.2026)
Poprzednia cena:
49.60
Złącza PCB, przekrój nominalny: 2.5 mm², kolor: Zielony, prąd nominalny: 10 A, napięcie znamionowe (III/2): 320 V, powierzchnia styku: Cyna, typ styku: Złącze męskie, liczba potencjałów: 22, liczba rzędów: 2, Liczba pozycji w rzędzie: 11, liczba połączeń: 22, zakres produktu: MDSTB 2,5/.