Stycznik DILM 42V ac Eaton styki: 3-biegunowy 3 kW 7 A 3 NO 42V ac Śruba 276590 DILM7-01(42V50/60HZ)
RS Components
RSS
218.36
177.53 + VAT
Przejdź do sklepu »
- Zgodny z RoHS
- MPN:
- 276590 DILM7-01(42V50/60HZ)
- Kod:
- Producent:
- EATON
- Dodany do bazy:
- Ostatnio widziany:
- Zmiana ceny:
- -6% (22.03.2026)