Stycznik TeSyS D 24V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24V ac Śruba LC1D12B7
RS Components
Stycznik TeSyS D 24V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24V ac Śruba LC1D12B7 RSS 286.13 286.13 232.63 + VAT
MPN:
LC1D12B7
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (22.03.2026)