Stycznik LC1D 230V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 240V ac Śruba LC1D12U7
RS Components
Stycznik LC1D 230V ac Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 240V ac Śruba LC1D12U7 RSS 286.13 286.13 232.63 + VAT
MPN:
LC1D12U7
Kod:
187324
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (01.04.2026)