Stycznik TeSyS D 24V dc Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24V dc Śruba LC2D12BD
RS Components
Stycznik TeSyS D 24V dc Schneider Electric styki: 3-biegunowy 5.5 kW 12 A 3 NO 24V dc Śruba LC2D12BD RSS 1304.05 1304.05 1060.20 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LC2D12BD
Kod:
Producent:
SCHNEIDER ELECTRIC
Dodany do bazy:
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (30.04.2026)