Stycznik TeSys D 110 V ac/dc Schneider Electric styki: 3-biegunowy 30 kW 65 A 3 NO 130 V Śruba LC1D65AEHE
RS Components
Stycznik TeSys D 110 V ac/dc Schneider Electric styki: 3-biegunowy 30 kW 65 A 3 NO 130 V Śruba LC1D65AEHE RSS 2291.32 2291.32 1862.86 + VAT
  • Zgodny z RoHS
MPN:
LC1D65AEHE
Ostatnio widziany:
Zmiana ceny:
-6% (14.03.2026)