  1. 3266W-1-253LF 10.06 x100
    Do sklepu »
    3266W-1-253LF
    Potencjometr: montażowy; wieloobrotowy; 25kΩ; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    BOURNS
    MPN:
    3266W-1-253LF
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.49%
    Min. zamówienie:
    100 szt.
    200+ szt.:
    9.16
    250+ szt.:
    8.91
    300+ szt.:
    8.79
    500+ szt.:
    8.54
  2. 3266W-1-253LF 14.26 x100
    Do sklepu »
    3266W-1-253LF
    Potencjometr 12-obrotowy 25k 0,25W ±10% 100ppm/°C ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    BOURNS
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.64%