  1. 6SVP220MX 4.89 x6
    Do sklepu »
    6SVP220MX
    Kondensator polimerowy SMD 220uF 6,3V 105°C 0,035R ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    PANASONIC
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.1%
    Min. zamówienie:
    6 szt.
    10+ szt.:
    4.19
    25+ szt.:
    4.19
  2. 6SVP220MX 6.91
    Do sklepu »
    6SVP220MX
    Kondensator: polimerowy; 220uF; 6,3VDC; SMD; OS- ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    PANASONIC
    MPN:
    6SVP220MX
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.58%