    B72205S0231K101
    Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 230VAC; 300VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B72205S0231K101
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -10%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. B72205S0231K101 0.74 x30
    Do sklepu »
    B72205S0231K101
    Warystor 7mm 230VAC RMS 300VDC 400A 7,2J THT RM: ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    EPCOS / TDK
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -23%
    Min. zamówienie:
    30 szt.
    100+ szt.:
    0.74
  3. TDK B72205S0231K101 Warystor tlenkowy 1 szt. 0.85
    Do sklepu »
    TDK B72205S0231K101 Warystor tlenkowy 1 szt.
    Warystory tlenkowe
    Opis tego produktu ...
    Conrad Electronic
    TDK
    MPN:
    B72205S0231K101
  4. Varistor, radial, VV 360 V, 400 A, 300 V (DC), 230 V (AC), ±10 %, 0.1 VA (AC), 7.2 J, B72205S0231K101 2.18 x10
    Varistor, radial, VV 360 V, 400 A, 300 V (DC), 230 V (AC), ±10 %, 0.1 VA (AC), 7.2 J, B72205S0231K101
    Bürklin Elektronik
    TDK (EPCOS)
    B72205S0231K101
    +904%
    10 szt.
    50+ szt.:
    0.38
    250+ szt.:
    0.30
    1000+ szt.:
    0.26
    0.23
  6. Epcos B72205S0231K101 230V 7.2J 5mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor 31.29
    Epcos B72205S0231K101 230V 7.2J 5mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
    Radial leaded disk varistors with a body diameter ...
    Rapid Electronics
    EPCOS
    B72205S231K101
    ISBN:
    GTIN13:
    +306%