  1. Epcos B72214S0400K101 40V 13J 14mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor 0.10
    Do sklepu »
    Epcos B72214S0400K101 40V 13J 14mm Standard series Metal Oxide Leaded Varistor
    A radial leaded metal oxide disk varistor with a ...
    Sklep:
    MPN:
    B72214S0400K101
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%
  2. 1.19 x500
    Do sklepu »
    B72214S0400K101
    Warystor: metalowo-tlenkowy; THT; 40VAC; 56VDC; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    TDK
    MPN:
    B72214S0400K101
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.2%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  3. Warystor B72214S0400K101 / 14N680 /Epcos/ RoHS 1.21
    Warystor B72214S0400K101 / 14N680 /Epcos/ RoHS
    Warystor metalowo-tlenkowy; 40V AC; 56V DC; 68V; ...
    • Zgodny z RoHS
    Bujnowicz.com
    -15%
  4. B72214S0400K101 1.37 x500
    B72214S0400K101
    Warystor 16mm 40VAC 56VDC 1kA 13J THT RM: 7,5mm
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    EPCOS / TDK
    -0.36%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
    1000+ szt.:
    0.69
    2000+ szt.:
    0.46
  5. Warystor Epcos B72214S0400K101, V(RMS) 40 V, V(v) 68 V 2.03
    Warystor Epcos B72214S0400K101, V(RMS) 40 V, V(v) 68 V
    Epcos B72214S0400K101
    Conrad Electronic
    TDK
    B72214S0400K101
    GTIN13:
    +43%
  6. Varistor, radial, VV 68 V, 1000 A, 56 V (DC), 40 V (AC), ±10 %, 0.1 VA (AC), 13 J, B72214S0400K101 2.99 x10
    Varistor, radial, VV 68 V, 1000 A, 56 V (DC), 40 V (AC), ±10 %, 0.1 VA (AC), 13 J, B72214S0400K101
    Bürklin Elektronik
    TDK (EPCOS)
    B72214S0400K101
    +903%