  1. BLM21BD102SN1D MURATA 0.23 x4000
    Do sklepu »
    BLM21BD102SN1D MURATA
    Koralik ferrytowy SMD 1000 Ohm ±25% 250mA obudowa ...
    Sklep:
    Eltron
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    BLM21BD102SN1D
    Dodany:
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
    8000+ szt.:
    0.05
    0.05
  2. BLM21BD102SN1D 0.25 x323
    Do sklepu »
    BLM21BD102SN1D
    Koralik ferrytowy SMD 0805 1k @ 100MHz 0,25A 0,4R
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +167%
    Min. zamówienie:
    323 szt.
    500+ szt.:
    0.23
    0.23
    BLM21BD102SN1D - Elementy
    ... ferrytowe; MURATA; BLM21BD102SN1D; 0805; 1 ...
    Maritex
    MPN:
    BLM21BD102SN1D
    10+ szt.:
    0.48
    25+ szt.:
    0.42
    50+ szt.:
    0.37
    100+ szt.:
    0.33
    250+ szt.:
    0.28
    500+ szt.:
    0.25
    0.22
    0.18
    0.17
  4. BLM21BD102SN1D 0.78
    BLM21BD102SN1D
    Ferryt: koralik; 1000Ω; SMD; 200mA; 0805; BLM; ...
    TME
    BLM21BD102SN1D
    Zmiana ceny:
    +24%
    10+ szt.:
    0.55
    25+ szt.:
    0.47
    50+ szt.:
    0.42
    100+ szt.:
    0.38
    250+ szt.:
    0.32
    0.29
    0.25
    0.20
    0.19
    BLM21BD102SN1D
    Ferryt: koralik; 1000Ω Montaż: SMD; 200mA; Obud: ...
    SŁAWMIR Electronics
    +2.54%