    CQ1007J0333T4E
    Rezystor: thick film; SMD; 2010; 33kΩ; 750mW; ±5 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ1007J0333T4E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.89%
    Min. zamówienie:
    4 000 szt.
  2. Royalohm CQ1007J0333T4E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 2010 0.75 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.08
    Do sklepu »
    Royalohm CQ1007J0333T4E Rezystor precyzyjny 33 kΩ SMD 2010 0.75 W 5 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    CQ1007J0333T4E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%