  1. DBI20-08B-DIO 10.54
    Do sklepu »
    DBI20-08B-DIO
    Mostek prostowniczy: trójfazowy; Urmax: 800V; If: ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    DIOTEC SEMICONDUCTOR
    MPN:
    DBI20-08B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.09%
    3+ szt.:
    10.09
    15+ szt.:
    9.68
  2. DBI20-08B-DIO 12.33 x7
    Do sklepu »
    DBI20-08B-DIO
    Mostek prostowniczy 3-fazowy płaski 20A 800V SIL
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Diotec
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.12%
    Min. zamówienie:
    7 szt.
    DBI20-08B-DIO
    SŁAWMIR Electronics
    +0.52%
  5. Diotec DBI20-08B Prostownik mostkowy DBI 800 V 20 A 28.99
    Diotec DBI20-08B Prostownik mostkowy DBI 800 V 20 A
    Prostowniki czołowych producentów. Jak zawsze ...
    Conrad Electronic
    Diotec
    MPN:
    DBI20-08B
    +32%
  6. Mostek 20A 560V trójfazowy stojący 5PIN - DBI20-08B-DIO 35.00
    Mostek 20A 560V trójfazowy stojący 5PIN - DBI20-08B-DIO
    SKLEP-ELEKTRONIK.PL
    -0.03%
    DBI20-08B
    BRIDGE RECTIFIER 3-PHASE 800V, 20A, 200A, 1.3V