    FCP600N60Z
    Dodany:
  2. APM32F407IET6 4.27
    Do sklepu »
    APM32F407IET6
    Original APM32F407IET6 integrated circuit 30382 ...
    Sklep:
    FMG Electronics
    Dodany:
    Do sklepu »
    FCP600N60Z
    Tranzystor: N-MOSFET; unipolarny; 600V; 7,4A; Idm ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    onsemi
    MPN:
    FCP600N60Z
    Zmiana ceny:
    -0.28%
    10+ szt.:
    9.64
    100+ szt.:
    8.39
    200+ szt.:
    7.60
    800+ szt.:
    7.13
    FCP600N60Z
    POWER TRANSISTOR MOSFET N-CHANNEL 600V 7.4A TO220- ...