  1. GRM155R61E225KE11D 0.15 x925
    Do sklepu »
    GRM155R61E225KE11D
    Kondensator ceramiczny SMD 0402 2,2uF 25V X5R ±10%
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +83%
    Min. zamówienie:
    925 szt.
  2. GRM155R61E225KE11D MLCC, 0402, 2.2 µF, 25 V, X5R, ±10 0.17
    Do sklepu »
    GRM155R61E225KE11D MLCC, 0402, 2.2 µF, 25 V, X5R, ±10
    MLCC 0402 (1.0 x 0.5 x 0.5 mm) 2.2 µF 25 V X5R ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    MPN:
    GRM155R61E225KE11D
    GTIN13:
    Dodany:
  3. Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61E225KE11D 2.20 µF 25 V 1 szt. 0.23
    Kondensator ceramiczny Murata GRM155R61E225KE11D 2.20 µF 25 V 1 szt.
    MLCC 0402 (1,0 x 0,5 x 0,5 mm) 2,2 uF 25 V X5R ...
    Conrad Electronic
    MPN:
    GRM155R61E225KE11D
    GRM155R61E225KE11D - Elementy
    Wielowarstwowe kondensatory ceramiczne MLCC – SMD ...
    Maritex
    GRM155R61E225KE11D
    10+ szt.:
    0.27
    100+ szt.:
    0.18
    500+ szt.:
    0.14
    1000+ szt.:
    0.13
    2500+ szt.:
    0.11
    0.10
    0.09
    0.08
    0.07
  5. GRM155R61E225KE11D 0.59
    GRM155R61E225KE11D
    Kondensator: ceramiczny; MLCC; 2,2uF; 25V; X5R; ± ...
    TME
    GRM155R61E225KE11D
    Zmiana ceny:
    -9%