  1. GST360B15-C8P 453.65
    Do sklepu »
    GST360B15-C8P
    Zasilacz: impulsowy; 15VDC; 22,7A; 340,5W; 85÷ ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    GST360B15-C8P
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.12%
    5+ szt.:
    431.98
    10+ szt.:
    412.97
    20+ szt.:
  2. GST360B15-C8P - Zasilacze biurkowe 453.85
    Do sklepu »
    GST360B15-C8P - Zasilacze biurkowe
    Zasilacz impulsowy; biurkowy; 330W; 15V; 22A; 85- ...
    Sklep:
    Maritex
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    GST360B15-C8P
    Dodany:
    5+ szt.:
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  3. Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GST360B15-C8P 22.7 A 340.50 W 469.00
    Zasilacz stałonapięciowy MEAN WELL GST360B15-C8P 22.7 A 340.50 W
    Conrad Electronic
    GST360B15-C8P
    GTIN13:
    Zmiana ceny:
    -11%
  4. GST360B15-C8P 484.78
    GST360B15-C8P
    Zasilacz Desktop 340W 15V 22,7A Wtyk: MNL 4,2 8pin
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -1.41%