  1. HP03W5F1400T5E 0.01 x5000
    Do sklepu »
    HP03W5F1400T5E
    Rezystor: thick film; SMD; 0603; 140Ω; 200mW; ±1 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    HP03W5F1400T5E
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.21%
    Min. zamówienie:
    5 000 szt.
  2. Royalohm HP03W5F1400T5E Rezystor precyzyjny 140 Ω SMD 0603 0.2 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta 0.02
    Do sklepu »
    Royalohm HP03W5F1400T5E Rezystor precyzyjny 140 Ω SMD 0603 0.2 W 1 % 100 ppm/°C 1 szt. taśma cięta
    Sklep:
    Conrad Electronic
    Producent:
    Royalohm
    MPN:
    HP03W5F1400T5E
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -33%