  1. IKW50N65H5FKSA1 IGBT transistor, N-CH, 650V, 80A, 305W, TO-247-3 18.30
    Do sklepu »
    IKW50N65H5FKSA1 IGBT transistor, N-CH, 650V, 80A, 305W, TO-247-3
    IKW50N65H5 650V High speed DuoPack IGBT and Diode ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    Infineon
    MPN:
    IKW50N65H5FKSA1
    Obudowa:
    TO-247-3
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.15%
  2. IKW50N65H5FKSA1 18.86 x5
    Do sklepu »
    IKW50N65H5FKSA1
    Tranzystor IGBT 650V 50A 305W 1,6V TO247
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Infineon
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +283%
    Min. zamówienie:
    5 szt.
    6+ szt.:
    18.45
  3. IKW50N65H5 TO-247 18.93
    IKW50N65H5 TO-247
    ... 40°C~175°C; Odpowiednik: IKW50N65H5FKSA1;
    Micros
    TO-247
    -24%
  4. IKW50N65H5FKSA1 19.05
    IKW50N65H5FKSA1
    Tranzystor: IGBT; 650V; 50A; 305W; TO247-3; H5
    TME
    INFINEON TECHNOLOGIES
    MPN:
    IKW50N65H5FKSA1
    TO-247-3
    +0.32%
    2+ szt.:
    17.12
    10+ szt.:
  5. Infineon Moduł IGBT IKW50N65H5FKSA1 Ic 50 A Uce 650 V PG-TO-247 305 W 3-pinowy 22.06 x2
    Infineon Moduł IGBT IKW50N65H5FKSA1 Ic 50 A Uce 650 V PG-TO-247 305 W 3-pinowy
    Szybki układ Infineon IGBT5 jest wyposażony w ...
    • Zgodny z RoHS
    RS Components
    IKW50N65H5FKSA1
    -9%
    Min. zamówienie:
    2 szt.
    10+ szt.:
    20+ szt.:
    50+ szt.:
    100+ szt.:
    IKW50N65H5FKSA1
    Tranzystor: IGBT; 650V; 50A; 305W; TO247-3; Seria ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.41%