  1. L-7113GD-12V 0.91 x20000
    Do sklepu »
    L-7113GD-12V
    LED 5mm + rezystor zielona 568nm 20mcd/12V 30°
    Sklep:
    SOS electronic
    Producent:
    Kingbright
    MPN:
    L-7113GD-12V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.97%
    Min. zamówienie:
    20 000 szt.
  2. Kingbright L-7113GD-12V 1.34 x500
    Do sklepu »
    Kingbright L-7113GD-12V
    Lampy LED rezystorów, dostępne w obudowach 3 mm i ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    RS Components
    Producent:
    Kingbright
    MPN:
    L-7113GD-12V
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +3.08%
    Min. zamówienie:
    500 szt.
  3. L-7113GD-12V LED, 5 mm, wired, 12 V, green, 20 mcd, 30° 1.58
    L-7113GD-12V LED, 5 mm, wired, 12 V, green, 20 mcd, 30°
    - Technology: GaP
    reichelt elektronik
    L-7113GD-12V
    GTIN13:
    +16%
  4. L-7113GD-12V 2.16 x72
    L-7113GD-12V
    Dioda LED 5mm zielona 8-20mcd 30° 10mA 12V
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    -0.56%
    72 szt.
  5. L-7113GD-12V 2.18
    L-7113GD-12V
    LED; zielony; 5mm; 8÷20mcd; 30°; Czoło: wypukłe; ...
    TME
    KINGBRIGHT ELECTRONIC
    L-7113GD-12V
    -0.46%
    10+ szt.:
    1.92
    50+ szt.:
    1.70
    100+ szt.:
    1.48
    200+ szt.:
    1.18
    500+ szt.:
    1.01
    1000+ szt.:
    0.90
    0.82
  6. Kingbright L-7113GD-12V Dioda LED THT zielony okrągły 5 mm 20 mcd 30 ° 8.5 mA 12 V 2.20
    Kingbright L-7113GD-12V Dioda LED THT zielony okrągły 5 mm 20 mcd 30 ° 8.5 mA 12 V
    Conrad Electronic
    L-7113GD-12V
    GTIN13:
    -6%
    L-7113GD-12V
    LED; 5mm; zielony; 8÷20mcd; 30°; Czoło: wypukłe; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.56%
  9. Kingbright L-7113GD-12V 5mm 12V Green LED 10.60
    Kingbright L-7113GD-12V 5mm 12V Green LED
    A miniature solid state 5mm 12V green LED with an ...
    Rapid Electronics
    L-7113GD-12V
    -6%