  1. LCM-25DA2 135.30
    Do sklepu »
    LCM-25DA2
    Zasilacz do LED 25W Wyj: 6-54V 350-1050mA Dimming ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MEAN WELL
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -23%
    5+ szt.:
    135.30
  2. LCM-25DA2 LED power supply unit, 25 W, 0.35 A - 1.05 A, DALI 2 142.87
    Do sklepu »
    LCM-25DA2 LED power supply unit, 25 W, 0.35 A - 1.05 A, DALI 2
    The LCM-25DA series is a 25-W AC/DC constant ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    LCM-25DA2
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.92%
  3. LCM-25DA2 143.33
    LCM-25DA2
    Zasilacz: impulsowy; LED; DALI,DALI 2; 25W; 6÷ ...
    TME
    MPN:
    LCM-25DA2
    -0.15%
    5+ szt.:
    136.64
    10+ szt.:
    20+ szt.:
  4. Mean Well LCM-25DA2 LED driver 25W 0.7A 6-54V 1 pc. 179.26
    Mean Well LCM-25DA2 LED driver 25W 0.7A 6-54V 1 pc.
    The Mean Well LCM-25DA2 is an LED driver designed ...
    Rapid Electronics
    LCM-25DA2
    ISBN:
    GTIN13:
    -2.56%
  5. MEAN WELL LCM-25DA2 Sterownik LED 25 W 0.7 A 6 - 36 V 1 szt. 189.00
    MEAN WELL LCM-25DA2 Sterownik LED 25 W 0.7 A 6 - 36 V 1 szt.
    Conrad Electronic
    LCM-25DA2
    +12%