  1. LQG15HN3N6S02D 0.42
    Do sklepu »
    LQG15HN3N6S02D
    Dławik: cewka powietrzna; SMD; 0402; 3,6nH; 700mA ...
    MPN:
    LQG15HN3N6S02D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +2.44%
    10+ szt.:
    0.15
    100+ szt.:
    0.13
    1000+ szt.:
    0.11
    5000+ szt.:
    0.09
    0.09
    0.08
    0.08
  2. LQG15HN3N6S02D 0.51 x144
    Do sklepu »
    LQG15HN3N6S02D
    Dławik ceramiczny SMD 0402 3,3nH 0,7A 0,13R ±0,3nH
    Zmiana ceny:
    -0.18%