  1. LQW15AN56NH00D 0.19 x10000
    Do sklepu »
    LQW15AN56NH00D
    Dławik: drutowy; SMD; 0402; 56nH; 200mA; R: 1,17 ...
    Sklep:
    TME
    MPN:
    LQW15AN56NH00D
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.84%
    Min. zamówienie:
    10 000 szt.
  2. LQW15AN56NH00D 0.31 x80
    Do sklepu »
    LQW15AN56NH00D
    Dławik drutowy SMD 0402 56nH ±3% 0,2A 1,17R Q:20
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.38%