  1. LQW2UAS2R2J00L 0.33 x2000
    Do sklepu »
    LQW2UAS2R2J00L
    Dławik: drutowy; SMD; 1008; 2,2uH; 280mA; R: 2,8 ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MURATA
    MPN:
    LQW2UAS2R2J00L
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.8%
    Min. zamówienie:
    2 000 szt.
    4000+ szt.:
    0.30
    0.29
    0.27
    0.25
    0.24
    0.24
    0.22
    0.22
    0.21
  2. LQW2UAS2R2J00L 0.86 x2000
    Do sklepu »
    LQW2UAS2R2J00L
    Dławik drutowy SMD 1008 2,2uH ±5% 0,28A 2,8R -55+ ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    MURATA
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +1067%