  1. PLD-40-1400B 83.95
    Do sklepu »
    PLD-40-1400B
    Zasilacz: impulsowy; LED; 40,6W; 17÷29VDC; 1400mA ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    PLD-40-1400B
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.14%
    5+ szt.:
    79.93
    10+ szt.:
    76.36
    20+ szt.:
  2. PLD-40-1400B LED switching power supply, 40 W, 17 - 29 V/1400 mA 91.29
    Do sklepu »
    PLD-40-1400B LED switching power supply, 40 W, 17 - 29 V/1400 mA
    LED switching power supply from the PLD-40 series ...
    Sklep:
    reichelt elektronik
    Producent:
    MEAN WELL
    MPN:
    PLD-40-1400B
    GTIN13:
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -8%
  3. MEAN WELL PLD-40-1400B Sterownik LED Stałonaprądowy 40 W 1.4 A 17 - 29 V/DC nie nadaje się do ściemniania 1 szt. 94.99
    MEAN WELL PLD-40-1400B Sterownik LED Stałonaprądowy 40 W 1.4 A 17 - 29 V/DC nie nadaje się do ściemniania 1 szt.
    Zasilacz LED w obudowie z tworzywa sztucznego o ...
    Conrad Electronic
    PLD-40-1400B
    GTIN13:
    -3.55%
  5. PLD-40-1400B 104.99
    PLD-40-1400B
    Zasilacz do LED 40W 17-29V/1,4A IP30
    SOS electronic
    PLD-40-1400B
    +1.3%
  6. PLD-40-1400B 114.36
    PLD-40-1400B
    Zasilacz do LED 40W 180-295VAC / 17-29V 1,4A
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    +21%