  1. RZ03-1C4-D012 9.95
    Do sklepu »
    RZ03-1C4-D012
    Przekaźnik SPDT 16A 250VAC Cewka: 12VDC 0,4W THT ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +11%
    5+ szt.:
    7.63
    20+ szt.:
    6.64
    Do sklepu »
    Przekaźnik; elektromagnetyczny; RZ03-1C4-D012; 12V; 16A/250VAC; SPDT 1 styk przełączny; TE Connectivity; 2-1415899-2; RoHS
    Sklep:
    Elektronik
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +38%
  4. RZ03-1C4-D012 13.76
    RZ03-1C4-D012
    Przekaźnik: elektromagnetyczny; SPDT; Ucewki: ...
    TME
    Producent:
    TE CONNECTIVITY
    MPN:
    -0.36%
    5+ szt.:
    10.11
    10+ szt.:
    9.02
    20+ szt.:
    7.98
    40+ szt.:
    7.71
  5. Przekaźnik przemysłowy TE Connectivity RZ03-1C4-D012 12 V/DC 1 zestyk przełączny 1 szt. 13.83
    Przekaźnik przemysłowy TE Connectivity RZ03-1C4-D012 12 V/DC 1 zestyk przełączny 1 szt.
    Conrad Electronic
    MPN:
    GTIN13:
    RZ03-1C4-D012
    SŁAWMIR Electronics
    +0.28%
  8. TE Connectivity RZ03-1C4-D012 Relay General Purpose 1 Form C 12V 16A 1166.80
    TE Connectivity RZ03-1C4-D012 Relay General Purpose 1 Form C 12V 16A
    TE Connectivity's RZ03-1C4-D012 is a general- ...
    Rapid Electronics
    RZ03-1C4-D012
    +400%