    STGW30NC60WD TO247 IGBT 600V 20A
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +10%
    Do sklepu »
    GW30NC60WD STGW30NC60WD TO247 Tranzystor IGBT 600V 20A
    Sklep:
    Gembara
    Obudowa:
    TO-247
    Dodany:
    Do sklepu »
    STGW30NC60WD GW30N60W80 A, 600 V, N-CHANNEL IGBT, TO-247
    STGW30NC60WD GW30N60WD,
    Tomelektron
    Tranzystor; STGW30NC60WD; IGBT; 600V; 30A (60A przy 25*C); 200W; TO247; THT; STMicroelectronics; GW30NC60; = IRG4PC50U; RoHS
    Elektronik
    Zmiana ceny:
    -7%
  5. TR STGW30NC60WD;STM;TO247-3; Tranzystor IGBT;30A;600V;200W;RoHS 20.00
    TR STGW30NC60WD;STM;TO247-3; Tranzystor IGBT;30A;600V;200W;RoHS
    • Zgodny z RoHS
    Podzespoły Elektroniczne
  6. STGW30NC60WD 30 A, 600 V ultra fast IGBT 22.14
    STGW30NC60WD 30 A, 600 V ultra fast IGBT
    This IGBT utilizes the advanced Power MESH™ ...
    STMicroelectronics
    Producent:
    STMicroelectronics
    MPN:
    STGW30NC60WD
    +1.11%
    10+ szt.:
    3.08
    100+ szt.:
    2.39
  7. STGW30NC60WD 22.95
    STGW30NC60WD
    Tranzystor IGBT 600V 60A 200W 2,5V 29,5ns TO247
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    Producent:
    +7%
    3+ szt.:
    20.30
    10+ szt.:
    16.24
    STGW30NC60WD (TO-247)
    Impel
    +64%
  9. STGW30NC60WD 23.86
    STGW30NC60WD
    Tranzystor: IGBT; 600V; 30A; 200W; TO247-3
    TME
    MPN:
    STGW30NC60WD
    TO-247-3
    +0.25%
    2+ szt.:
    20+ szt.:
    30+ szt.:
  11. TRANZ.STGW30NC60WD(GW30NC60WD)IGBT TO247 26.00
    TRANZ.STGW30NC60WD(GW30NC60WD)IGBT TO247
    Jacktronic
    -28%
  12. Tranzysor IGBT STMicroelectronics STGW30NC60WD N/A N/A 26.29
    Tranzysor IGBT STMicroelectronics STGW30NC60WD N/A N/A
    Conrad Electronic
    STGW30NC60WD
    -8%
  13. STGW30NC60WD N-MOS 60/150A IGBT (1037A) 27.00
    STGW30NC60WD N-MOS 60/150A IGBT (1037A)
    Trans IGBT 600V 20V 60A 150A 200W 3,75V~5,75V ...
    Mikro
    STGW30NC60WD Tranzystor IGBT 600V 30A 200W TO247AC
    Tranzystor IGBT; 600V; 60A; 200W; TO247AC.
    inelsc.pl
    +40%
  15. STGW30NC60WD IGBT Tranzystor 600V 30A TO247-3 29.90
    STGW30NC60WD IGBT Tranzystor 600V 30A TO247-3
    Specyfikacja: - Typ tranzystora: IGBT - Napięcie ...
    Nowy Elektronik
    TO-247-3
    +42%
    STGW30NC60WD
    POWER TRANSISTOR IGBT 600V 60A 200W TO247