  1. T350E106K016AT 7.48 x1000
    Do sklepu »
    T350E106K016AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 16VDC; THT; ±10%; - ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    T350E106K016AT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. T350E106K016AT 12.98 x3
    Do sklepu »
    T350E106K016AT
    Kondensator tantalowy 10uF 16V ±10% 125°C THT 2, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +4.82%