  1. T350E106K025AT 8.68 x1000
    Do sklepu »
    T350E106K025AT
    Kondensator: tantalowy; 10uF; 25VDC; THT; ±10%; - ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    Kemet
    MPN:
    T350E106K025AT
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +14%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
    3000+ szt.:
    8.11
  3. T350E106K025AT 22.74 x2
    Do sklepu »
    T350E106K025AT
    Kondensator tantalowy 10uF 25V ±10% 125°C THT 2, ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1.02%