  1. T350G106M035AT7303 5.81 x100
    Do sklepu »
    T350G106M035AT7303
    Kondensator tantalowy 10uF 35V ±20% 125°C 2,54mm ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    Kemet
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -4.65%