  1. VF30100SG-E3 High Voltage Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.437 V at IF = 5 A Sample
    Do sklepu »
    VF30100SG-E3 High Voltage Trench MOS Barrier Schottky Rectifier Ultra Low VF = 0.437 V at IF = 5 A
    * oFor use in high frequency converters, switching ...
    • Darmowa próbka
    Sklep:
    Vishay
    Producent:
    VISHAY
    MPN:
    VF30100SG-E3
    Dodany:
  2. VF30100SG-E3/4W 7.85 x1000
    Do sklepu »
    VF30100SG-E3/4W
    Dioda: prostownicza Schottky; THT; 100V; 30A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    MPN:
    VF30100SG-E3/4W
    Obudowa:
    TO-220FP
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.16%