  2. BT136-600D-CDI 1.14 x66
    Do sklepu »
    BT136-600D-CDI
    Triak 4A 600V 5mA TO220
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    CDIL
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.09%
    Min. zamówienie:
    66 szt.
  3. BT136-600D-CDI 2.05 x3
    Do sklepu »
    BT136-600D-CDI
    Triak; 600V; 4A; TO220-3; Igt: 5/10mA
    Sklep:
    TME
    Producent:
    CDIL
    MPN:
    BT136-600D
    Obudowa:
    TO-220-3
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -2.54%