  1. BT138-600E-LGE 3.18
    Do sklepu »
    BT138-600E-LGE
    Triak; 600V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT138-600E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.93%