    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT138-800E-LGE ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    LGE
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -20%
  2. 1.08 x1000
    Do sklepu »
    BT138-800E-LGE
    Triak; 800V; 12A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1,7V
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LUGUANG ELECTRONIC
    MPN:
    BT138-800E
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.22%
    Min. zamówienie:
    1 000 szt.
  3. BT138-800E FUXIN TO-220 1.14
    Do sklepu »
    BT138-800E FUXIN TO-220