  3. BTA08-600BW3G-LF 10.05 x8
    Do sklepu »
    BTA08-600BW3G-LF
    Triak 8A 600V Igt=2,5-50mA TO220AB-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    LITTELFUSE
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.19%
    Min. zamówienie:
    8 szt.
    10+ szt.:
    9.81
    20+ szt.:
    9.81
  4. BTA08-600BW3G-LF 10.92
    Do sklepu »
    BTA08-600BW3G-LF
    Triak; 600V; 8A; TO220AB; Igt: 50mA; high ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    LITTELFUSE
    MPN:
    BTA08-600BW3G
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%
    10+ szt.:
    9.30
    50+ szt.:
    8.01
    100+ szt.:
    7.77
    BTA08-600BW3G-LF
    Triak; 600V; 8A; 50mA; THT; high commutation; tuba ...
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    TO-220AB
    +0.44%