  1. BTA12-600SWRG 2.78 x27
    Do sklepu »
    BTA12-600SWRG
    Triak 12A 600V Igt=10mA Logic Level TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.71%
    Min. zamówienie:
    27 szt.
  2. BTA12-600SW TO-220 3.26
    Do sklepu »
    BTA12-600SW TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=600V; Igt=10mA; snubberless ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +157%
  3. BTA12-600SWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 10 mA Logic Level, TO-220 4.35
    BTA12-600SWRG TRIAC, 600 V, 12 A, 10 mA Logic Level, TO-220
    12 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-600SWRG
    Obudowa:
    TO-220
    GTIN13:
    -1.92%
  4. BTA12-600SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 6.74
    BTA12-600SWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    MPN:
    BTA12-600SWRG
    +32%
    10+ szt.:
    0.79
    100+ szt.:
    0.70
    500+ szt.:
    0.55
  5. BTA12-600SWRG 6.83
    BTA12-600SWRG
    Triak; 600V; 12A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic ...
    TME
    BTA12-600SWRG
    -0.29%
    5+ szt.:
    5.25
    10+ szt.:
    4.61
    25+ szt.:
    3.88
    50+ szt.:
    3.44
    100+ szt.:
    3.07
    500+ szt.:
    2.42
    1000+ szt.:
    2.33
    BTA12-600SWRG
    Triak; 600V; 12A; 10mA; THT; logic level; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    -8%
  9. BTA12-600SWRG Isolated Triac 12A 600V 37.65
    BTA12-600SWRG Isolated Triac 12A 600V
    The BTA12 Triac series are suitable for general ...
    Switch Electronics
    ST
    BTA12-600SWRG
    GTIN13:
    -0.82%