  1. BTA12-700CWRG TO-220 6.26
    Do sklepu »
    BTA12-700CWRG TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=700V; Igt=35mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
  2. BTA12-700CWRG 7.60 x10
    Do sklepu »
    BTA12-700CWRG
    Triak 12A 700V Igt=35mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.59%
    Min. zamówienie:
    10 szt.
    100+ szt.:
    7.60
  4. BTA12-700CWRG 10.58
    BTA12-700CWRG
    Triak; 700V; 12A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-700CWRG
    Zmiana ceny:
    -0.28%
    10+ szt.:
    6.67
    25+ szt.:
    6.36
    BTA12-700CWRG
    Triak; 700V; 12A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.43%