  1. BTA12-700SWRG TO-220 3.06
    Do sklepu »
    BTA12-700SWRG TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=700V; Igt=10mA
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    ST
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -5%
  2. BTA12-700SWRG 4.87 x16
    Do sklepu »
    BTA12-700SWRG
    Triak 12A 700V Igt=10mA Logic Level TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    STMicroelectronics
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -1%
    Min. zamówienie:
    16 szt.
    25+ szt.:
    4.87
  3. BTA12-700SWRG 9.48
    BTA12-700SWRG
    Triak; 700V; 12A; TO220ABIns; Igt: 10mA; logic ...
    TME
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-700SWRG
    -0.21%
    10+ szt.:
    4.89
    25+ szt.:
    4.53
    50+ szt.:
    4.33
    100+ szt.:
    4.06
    250+ szt.:
    3.96
    BTA12-700SWRG
    Triak; 700V; 12A; 10mA; THT; logic level; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    -0.2%