  1. BTA12-800CWRG UMW TO-220 1.40
    Do sklepu »
    BTA12-800CWRG UMW TO-220
    It=12A; Vdrm=800V; Igt=35mA; Odpowiednik: BTA12- ...
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    UMW
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  2. BTA12-800CWRG JSMICRO TO-220 1.44
    Do sklepu »
    BTA12-800CWRG JSMICRO TO-220
    Sklep:
    Micros
    Producent:
    JSMicro Semiconductor
    Obudowa:
    TO-220
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -9%
  3. BTA12-800CW WEIDA TO-220 1.59
    BTA12-800CW WEIDA TO-220
    WEIDA
  4. BTA12-800CW TO-220 2.17
    BTA12-800CW TO-220
    Triak; It=12A; Vdrm=800V; Igt=35mA; subberless ...
    ST
    +23%
  5. BTA12-800CWRG 3.36 x29
    BTA12-800CWRG
    Triak 12A 800V Igt=25mA Snubberless TO220AB- ...
    • Zgodny z RoHS
    Wekton
    STMicroelectronics
    +11%
    Min. zamówienie:
    29 szt.
    50+ szt.:
    3.16
  6. BTA12-800CWRG TRIAC, 800 V, 12 A, 35 mA Snubberless, TO-220 4.35
    BTA12-800CWRG TRIAC, 800 V, 12 A, 35 mA Snubberless, TO-220
    12 A Triacs TO-220 Description Available either ...
    reichelt elektronik
    STMicroelectronics
    MPN:
    BTA12-800CWRG
    GTIN13:
    -11%
  7. BTA12-800CWRG 6.89
    BTA12-800CWRG
    Triak; 800V; 12A; TO220ABIns; Igt: 35mA; ...
    TME
    MPN:
    BTA12-800CWRG
    -0.14%
    10+ szt.:
    4.27
    50+ szt.:
    3.33
    100+ szt.:
    3.03
    250+ szt.:
    2.70
    500+ szt.:
    2.47
    1000+ szt.:
    2.28
    2000+ szt.:
    2.18
    2.09
  8. BTA12-800CWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs 6.95
    BTA12-800CWRG 12A standard and Snubberless™ Triacs
    Available either in through-hole or surface mount ...
    BTA12-800CWRG
    +19%
    10+ szt.:
    0.81
    100+ szt.:
    0.73
    500+ szt.:
    0.57
    BTA12-800CWRG
    Triak; 800V; 12A; 35mA; THT; Snubberless™; tuba; ...
    SŁAWMIR Electronics
    +0.47%