  1. BTA312G-600CTQ 3.65
    Do sklepu »
    BTA312G-600CTQ
    Triak; 600V; 12A; I2PAK; Igt: 35mA; Ifsm: 100A; 3Q ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA312G-600CTQ
    Obudowa:
    TO-262
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.27%