    BTA316B-600CTJ
    Triak; 600V; 16A; D2PAK; Igt: 35mA; Ifsm: 150A; 3Q ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA316B-600CTJ
    Obudowa:
    TO-263
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.77%