  1. BTA316Y-800CTQ 2.76 x28
    Do sklepu »
    BTA316Y-800CTQ
    Triak 16A 800V Igt=35mA TO220-Isolated
    • Zgodny z RoHS
    Sklep:
    Wekton
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    +0.36%
    Min. zamówienie:
    28 szt.
  2. BTA316Y-800CTQ 2.93
    Do sklepu »
    BTA316Y-800CTQ
    Triak; 800V; 16A; TO220AB; Igt: 35mA; Ifsm: 140A; ...
    Sklep:
    TME
    Producent:
    WeEn Semiconductors
    MPN:
    BTA316Y-800CTQ
    Obudowa:
    TO-220AB
    Dodany:
    Zmiana ceny:
    -0.34%
    3+ szt.:
    2.21
    10+ szt.:
    2.19
    BTA316Y-800CTQ
    Triak; 800V; 16A; 35mA; THT; high temperature, ...
    SŁAWMIR Electronics
    Obudowa:
    ITO-220AB
    +0.42%